BBM® Enterprise

Platforma przesyłania wiadomości klasy korporacyjnej z kompleksowymi zabezpieczeniami i prywatnością

BBM® Enterprise oferuje bezpieczny czat tekstowy, głosowy, wideo i czat grupowy

z możliwością edytowania, wycofywania lub ustawiania daty ważności pojedynczej wiadomości, na dowolnym urządzeniu, w tym na smartfonach i komputerach stacjonarnych. Jest to idealna platforma komunikacyjna dla firm i profesjonalistów,

z kompleksowym szyfrowaniem, solidnymi politykami prywatności i funkcjami klasy korporacyjnej.

Wyjdź poza podstawowe wiadomości

Zwiększ wydajność dzięki bogatym funkcjom, które obejmują rozmowy  i czaty grupowe, połączenia głosowe i wideo, udostępnianie plików i danych, udostępnianie lokalizacji w czasie rzeczywistym, notatki głosowe i inne.

Współpracuj na wielu urządzeniach

Pozwól użytkownikom komunikować się i pozostać w kontakcie, bez względu na to, jakie urządzenie mają pod ręką, czy  iOS, Android ™, macOS, czy Windows®. Wiadomości są synchronizowane na wszystkich aktywnych urządzeniach.

Bezpieczna komunikacja z zaufanymi organizacjami

Użyj wyszukiwania kontaktów między organizacjami, aby umożliwić szybszą komunikację między użytkownikami a osobami w zaufanych organizacjach zewnętrznych. W tej zaufanej sieci użytkownicy mogą inicjować bezpieczny czat, połączenie głosowe lub wideo w BBM Enterprise.

Przejmij kontrolę nad komunikacją

Użytkownicy mogą edytować, usuwać lub wycofywać własne wiadomości lub ustawić czas ważności wysyłanych wiadomości i zdjęć. Będą także wiedzieć, kiedy wiadomość zostanie odebrana i przeczytana, więc mają komunikację pod pełną kontrolą.

DealDone Sp. z o. o o.

ul. Marszałkowska 58

00-545 Warszawa

 

NIP: 5213631922

REGON: 146146443

KRS: 0000422682

Designed by DealDone 2020

logoDD.png