top of page
AdobeStock_452625762.jpeg

Poznaj nas i nasz zespół

 

 

DealDone Sp. z o. o. jest firmą technologiczno – doradczą specjalizującą się w rozwiązaniach zapewniających bezpieczeństwo oraz poufność danych i informacji w procesach transakcyjnych dla klientów biznesowych.

Rozwiązania bezpiecznego obiegu informacji i dokumentów poufnych przygotowane przez DealDone oferowane są na potrzeby wielu sektorów gospodarki w formie wirtualnych pokoi danych (Virtual Data Room) lub w postaci zindywidualizowanych platform dostosowanych do specyficznych potrzeb przedsiębiorstw, sektora publicznego lub firm doradczych.

Oferujemy rozwiązania zapewniające bezpieczny obieg i wymianę dokumentów oraz poufną komunikację.

Nasz produkt to światowej klasy rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo, wydajność, intuicyjność i kontrolę na najwyższym poziomie, w atrakcyjnej cenie.

Nasz zespół składa się z doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych ekspertów. Nad bezpieczeństwem i rozwojem naszego oprogramowania czuwają najwyższej klasy kryptolodzy, absolwenci Wojskowej Akademii Technicznej i Politechniki Warszawskiej. Współpraca z nami to także profesjonalna obsługa klienta oparta na życzliwości, kulturze osobistej oraz merytorycznym i partnerskim podejściu do naszych klientów.

 

DealDone Sp. z o. o. powstała w 2012 roku. W 2013 roku spółka otrzymała dofinansowanie na projekt UDA-POIG.08.02.00-14-658 / 13-02 pod nazwą „Platforma do bezpiecznej wymiany i przetwarzania informacji poufnych”. W 2016 roku firma otrzymała dofinansowanie w ramach umowy RPMA. -14-5605 / 16 pod tytułem „Opracowanie prototypowego narzędzia do bezpiecznego przesyłania i synchronizacji danych”. W 2020 roku Spółka z sukcesem złożyła wniosek i otrzymała dofinansowanie z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na realizację projektu „SHARE - szyfrowana platforma wirtualnych przestrzeni roboczych”. Dzięki realizacji projektu Spółka zamierza rozszerzyć rozwiązanie SECUDO o nowe funkcjonalności, dzięki którym stworzy kompletne narzędzie do pracy zdalnej - SECUDO SHARE.

 

Zapraszamy do współpracy!

Zespół DealDone

Wybrani klienci

logo-big2_2x.png
HL.png
RG.jpg
Unknown.png
Nuvalu-logo.jpg
bottom of page