top of page
AdobeStock_452625762.jpeg

Poznaj nas i nasz zespół

DealDone Sp. z o. o. jest firmą technologiczno – doradczą specjalizującą się w rozwiązaniach zapewniających bezpieczeństwo oraz poufność danych i informacji w procesach transakcyjnych dla klientów biznesowych.

Rozwiązania bezpiecznego obiegu informacji i dokumentów poufnych przygotowane przez DealDone oferowane są na potrzeby wielu sektorów gospodarki w formie wirtualnych pokoi danych (Virtual Data Room) lub w postaci zindywidualizowanych platform dostosowanych do specyficznych potrzeb przedsiębiorstw, sektora publicznego lub firm doradczych.

Od ponad 12 lat oferujemy rozwiązania zapewniające bezpieczny obieg i wymianę dokumentów oraz poufną komunikację. Nasz produkt to światowej klasy rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo, wydajność, intuicyjność i kontrolę na najwyższym poziomie, w atrakcyjnej cenie.

Nasz zespół składa się z doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych ekspertów. Nad bezpieczeństwem i rozwojem naszego oprogramowania czuwają najwyższej klasy kryptolodzy, absolwenci Wojskowej Akademii Technicznej i Politechniki Warszawskiej. Współpraca z nami to także profesjonalna obsługa klienta oparta na życzliwości, kulturze osobistej oraz merytorycznym i partnerskim podejściu do naszych klientów.

 

DealDone współpracuje z klientami w zakresie oferowania usług Virtual Data Room od 2012 roku, poszerzając swoje doświadczenie w różnych projektach i branżach. Nasz flagowy produkt - VDR SECUDO - to bezpieczne repozytorium danych nowej generacji z w pełni kontrolowanym dostępem, najwyższej klasy monitorowaniem i analityką, kompleksowym szyfrowaniem i intuicyjnym interfejsem użytkownika.​​

 

Zapraszamy do współpracy!

Zespół DealDone

Wybrani klienci

Mc Hayes
Hotel Legend
Reality Games
FM Solutions
Nuvalu
bottom of page