Poznaj nas i nasz zespół

Oferujemy rozwiązania zapewniające bezpieczny obieg i wymianę dokumentów oraz poufną komunikację. Nasze produkty to światowej klasy rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo, wydajność, intuicyjność i kontrolę na najwyższym poziomie.

 

Nasz zespół składa się z doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych ekspertów. Nad bezpieczeństwem i rozwojem naszego oprogramowania czuwają najwyższej klasy kryptolodzy, absolwenci Wojskowej Akademii Technicznej i Politechniki Warszawskiej. Współpraca z nami to także profesjonalna obsługa klienta oparta na życzliwości, kulturze osobistej oraz merytorycznym i partnerskim podejściu do naszych klientów.

 

DealDone Sp. z o. o. powstała w 2012 roku. W 2013 roku spółka otrzymała dofinansowanie na projekt UDA-POIG.08.02.00-14-658 / 13-02 pod nazwą „Platforma do bezpiecznej wymiany i przetwarzania informacji poufnych”. W 2016 roku firma otrzymała dofinansowanie w ramach umowy RPMA. -14-5605 / 16 pod tytułem „Opracowanie prototypowego narzędzia do bezpiecznego przesyłania i synchronizacji danych”. W 2020 roku Spółka z sukcesem złożyła wniosek i otrzymała dofinansowanie z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na realizację projektu „SHARE - szyfrowana platforma wirtualnych przestrzeni roboczych”. Dzięki realizacji projektu Spółka zamierza rozszerzyć rozwiązanie SECUDO o nowe funkcjonalności, dzięki którym stworzy kompletne narzędzie do pracy zdalnej - SECUDO SHARE.

 

Zapraszamy do współpracy,

Zespół DealDone

Zaufali nam

Armatura.jpg
CIC.png
fikolki.jpg
828663_1571815759.jpg
logo@2x.png