top of page

Partnerzy

W 2021 r. DealDone został partnerem programu Sandbox Let's Fintech banku PKO BP. Sandbox jest efektem współpracy PKO Banku Polskiego, KIR, IBM, Chmury Krajowej i Fintech Poland. Sandbox to bezpieczne i wydajne środowisko testowe dla startupów, które chcą rozwijać swoje produkty i usługi w technologii blockchain. Partnerstwo to wpisuje się w strategię rozwoju spółki DealDone i realizowany przy dofinansowaniu NCBiR projekt SHARE.

W 2020 roku Spółka z sukcesem złożyła wniosek w ramach programu "Szybka Ścieżka" i otrzymała dofinansowanie z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na realizację projektu „SHARE - szyfrowana platforma wirtualnych przestrzeni pracy”. Dzięki realizacji projektu Spółka zamierza rozszerzyć rozwiązanie SECUDO o nowe funkcjonalności, dzięki którym stworzy kompletne narzędzie do pracy zdalnej - SECUDO SHARE.

PKO BP
PKO BP sandbox
Partner
NCBR

W 2017 r. spółka DealDone została autoryzowanym partnerem w rejonie EMEA firmy BlackBerry, światowego lidera cyfrowych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo danych i dokumentów, produktywność oraz poufną komunikację w przedsiębiorstwie. Spółka oprócz oferowania własnego, autorskiego VDR SECUDO współpracuje z BlackBerry w projektach opartych o rozwiązania: BlackBerry Workspaces, BlackBerry UEM oraz BBM Enterprise. 

Blackberry
Blackberry
Blackberry
Blackberry

DealDone w 2017 roku został sygnatariuszem Karty Różnorodności, programu koordynowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Jesteśmy na liście 308 podmiotów, które pomyślnie przeszły ewaluację w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu i co roku przechodzimy stosowną weryfikację. W 2021 DealDone, jako spółka partnerska FOB wzięła udział w powstaniu raportu: "Obowiązki biznesu wobec otoczenia. Głos zarządzających firmami działającymi w Polsce".

Karta różnorodności
Forum Odpowiedzialnego Biznesu
bottom of page