top of page
  • Joanna Dmitruk

10-lecie DealDone w 2022 roku!

W 2022 roku spółka DealDone obchodzi swoje 10-lecie. Z tej okazji chcielibyśmy opowiedzieć Wam naszą historię i zdradzić kilka planów na przyszłość.DealDone dzisiaj


Dzisiaj naszą firmę tworzą ludzie wywodzący się ze środowiska naukowego, biznesowego oraz wybitnie zdolni programiści, absolwenci prestiżowych uczelni technicznych, a także menadżerowie odpowiadający za codzienną obsługę Klientów. Oferujemy rozwiązania zapewniające bezpieczny obieg i wymianę dokumentów oraz poufną komunikację. SECUDO to światowej klasy rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo, wydajność, intuicyjność i kontrolę na najwyższym poziomie, w atrakcyjnej cenie. Współpraca z nami to także profesjonalna obsługa klienta oparta na życzliwości, kulturze osobistej oraz merytorycznym i partnerskim podejściu do naszych klientów.

Nasze początki


Spółka DealDone powstała w 2012 roku jako startup technologiczny. Pomysł na stworzenie oprogramowania do bezpiecznej wymiany i przetwarzania informacji poufnych powstał jako rezultat prawie 4-letnich badań naukowych w zakresie znaczenia informacji na rynku finansowym oraz doświadczeń biznesowych związanych z coraz większym zapotrzebowaniem na rozwiązania typu Virtual Data Room SECUDO do wymiany dokumentów pomiędzy inwestorami, doradcami, kancelariami prawnymi i innymi zainteresowanymi stronami w transparentny i kontrolowany sposób.


Od pomysłu do realizacji


W 2013 roku spółka opracowała kompletny biznesplan i otrzymała dofinansowanie na projekt UDA-POIG.08.02.00-14-658 / 13-02 pod nazwą „Platforma do bezpiecznej wymiany i przetwarzania informacji poufnych”. Spółka zakończyła projekt z sukcesem i w 2015 roku udostępniła swoje autorskie oprogramowanie pierwszym Klientom.


Wraz z rosnącymi potrzebami Klientów oraz trendami na rynku IT Spółka w 2016 roku rozpoczęła prace badawczo-rozwojowe nad ulepszeniem swojego oprogramowania VDR SECUDO w kierunku podniesienia bezpieczeństwa systemu i uproszczeniu interfejsu użytkownika. Rezultatem tych działań było złożenie wniosku o dofinansowanie w ramach projektu ENIGMA, numer umowy RPMA. -14-5605 / 16 pod tytułem „Opracowanie prototypowego narzędzia do bezpiecznego przesyłania i synchronizacji danych”, który Spółka zakończyła z sukcesem pod koniec 2018 roku i udostępniła swoje ulepszone rozwiązanie aktualnym i nowym Klientom z początkiem 2019 roku.


Dalszy rozwój systemu - "Szybka Ścieżka NCBR"


2020 rok to rok pandemii koronawirusa. To także rok, w którym większość przedsiębiorstw musiała podjąć decyzję o przejściu na pracę zdalną swoich pracowników. My również. Doświadczenia z pracy zdalnej sprawiły, że postanowiliśmy rozpocząć kolejne prace badawczo-rozwojowe i pojawiły się nowe pomysły na rozwój naszego VDR SECUDO. W związku z tym w 2020 roku Spółka z sukcesem złożyła wniosek i otrzymała dofinansowanie z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na realizację projektu „SHARE - szyfrowana platforma wirtualnych przestrzeni roboczych”. Dzięki realizacji projektu Spółka zamierza rozwinąć rozwiązanie SECUDO o nowe funkcjonalności, dzięki którym stworzy kompletne narzędzie do pracy zdalnej - SECUDO SHARE. W 2023 roku Spółka udostępni swoim aktualnym i potencjalnym Klientom najnowszą wersję swojego oprogramowania VDR SECUDO uzupełnionego o jeszcze większe bezpieczeństwo systemu, bezpieczeństwo danych i dokumentów w postaci trwałego nośnika dzięki technologii blockchain, workflow wraz z podpisem elektronicznym oraz wbudowany i kompatybilny, szyfrowany end-to-end system wideokonferencyjny.


Podziękowania


Dziękujemy wszystkim naszym Klientom i pracownikom za 10 lat pracy z nami. Klientom za zaufanie i partnerską współpracę, pracownikom za lata pracy przy udoskonalaniu naszego oprogramowania i sprawną obsługę naszych Klientów. Mamy nadzieję na kolejne lata współpracy i wierzymy, że system SECUDO spełni Państwa oczekiwania biznesowe.


Dziękujemy naszym pracownikom!: Adam, Maciej, Marta, Radosław, Kamil, Michał, Marek, Adam, Przemysław, Piotr, Krzysztof, Mateusz, Monika, Natalia, Ola, Karolina, Kasia, Mateusz, Adam, Adam, Mateusz, Ola.


Zapraszamy do współpracy!


Zespół DealDone


Tel. +48606485808

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page